2032/47
Væghængt vitrineskab af nøddetræ. Barok form. 20. årh.s begyndelse. H. 77. B. 71. D. 18.
Enkelte ridser og mærker. Mindre revner i fineren. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag