2032/​47

Væghængt vitrineskab af nøddetræ. Barok form. 20. årh.s begyndelse. H. 77. B. 71. D. 18.

Enkelte ridser og mærker. Mindre revner i fineren. Nøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
(Autobud) 1.000 DKK
1.000 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK