2027/626
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Eté a la Tour”. Sign. Corneille 79, 13/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 80×59.
Original stand. Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud