2438/907
Kommode af teak. Front med tre skuffer, greb af messing. Udført og mærket hos snedkermester Thorald Madsen. H. 65. B. 55. D. 32.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Auktion
Moderne kunst og design, 17. september 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||