1950/​44

To Barok piedestaler af nøddetræ og bejdset træ. 18. årh. H. 73 og 82. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Ormehuller.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag