1950/44
To Barok piedestaler af nøddetræ og bejdset træ. 18. årh. H. 73 og 82. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Ormehuller.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag