2043/​2

Et par søjler med tilhørende prydvaser af marmoreret træ. Ca. 1900. H. 171. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag

12.500 DKK

12.500 DKK
12.000 DKK