2043/2
Et par søjler med tilhørende prydvaser af marmoreret træ. Ca. 1900. H. 171. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag