1449/162
To kinesiske piedestaler af hardwood, udskåret med blomster, øverst med runde plader af marmor. 20. årh. H. 92. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Den ene piedestal vipper.
Ældre malerier og møbler, 5. december 2014
Vurdering
Hammerslag