2433/265
Italiensk maler, ca. 1700.
Mytologisk scene. Utydeligt signeret. Olie på lærred monteret på træ. 28×38.
Behov for rensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger. Retoucheringer.
Vurdering
93957 | ||
998214 |