2115/26
Havefigur i form af stående kvinde med kurve iført klassiske gevandter. Udført i kunststen. 21. årh. H. 110.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag