2435/140
Rokoko konsol i ramme af bemalet og forgyldt træ og gesso, prydet med kæmninger og blomster. 18. årh. H. 69. B. 43.
Nedkortning af top i venstre side? Spejlfelt anløbent med overfladeridser. Brugsslitage.
Vurdering
808896 |