12141/166
Dansk møbeldesign
Sæt på fire stole af bejdset bøg, sæder betrukket med velour. Udført og stemplet hos Slagelse Møbelværk. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Betræk med pletter.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag