12039/120
Arne Skottenborg Frederiksen (f. Snekkersten 1932, d. Sønderborg 1990)
Marine. Sign. AS Frederiksen. Olie på lærred. Lysmål 33×40. Rammemål 42×50.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag