Søren Hansen (f. 1953)
“Hvad var det nu hun skrev?”, to kompositioner. Sign. Søren Hansen 06; sign. og dateret med titel hhv. 1/2 og 2/2 på bagsiden. Olie på lærred. 60×50. (2)
Overfladiske ridser. Ene værk med lille hul.