903/​440

Oluf Høst (f. Svaneke 1884, d. Gudhjem 1966)

Bognemark, Bornholm. Sign. OH. Olie på lærred. 46×74.

Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021

Vur­dering

150.000–200.000 DKK

Hammerslag

130.000 DKK