2109/200
Ubekendt maler, 19. årh.
Opstilling med rømerglas, bøger og granatæbler på et porcelænsfad. Usigneret. Olie på lærred. 33 × 41.
Mindre retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud