2427/​709

Dansk møbeldesign

Fire opbevaringskasser af massiv fyr med synlige tapsamlinger. 1960–70'erne. H. 46. B. 42. D. 42. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

13 bud

967091 3.200 DKK
864919 (Autobud) 3.000 DKK
967091 3.000 DKK
864919 (Autobud) 2.900 DKK
207608 2.800 DKK
864919 (Autobud) 2.700 DKK
207608 2.600 DKK
864919 (Autobud) 2.500 DKK
207608 2.400 DKK
864919 (Autobud) 2.300 DKK
207608 2.200 DKK
864919 2.100 DKK
207608 2.000 DKK