2427/​709

Dansk møbeldesign

Fire opbevaringskasser af massiv fyr med synlige tapsamlinger. 1960–70'erne. H. 46. B. 42. D. 42. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Fra i Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

864919 (Autobud) 2.300 DKK
207608 2.200 DKK
864919 2.100 DKK
207608 2.000 DKK