2427/709
Dansk møbeldesign
Fire opbevaringskasser af massiv fyr med synlige tapsamlinger. 1960–70'erne. H. 46. B. 42. D. 42. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering
864919 (Autobud) | ||
207608 | ||
864919 | ||
207608 |