2139/325
En kasserolle samt to smørnæb af sølv med håndtag af sortmalet træ og bakelit. Vægt ca. 510 g. 20. årh. Diam. 9,5–14. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud