12119/182
Peder Riber (f. Sjelborg ved Esbjerg 1863, d. Esbjerg 1936)
Opstilling. Sign. Riber 1912. Olie på lærred. Lysmål 47×44. Rammemål 60×57.
Få alderstegn.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag