12032/146
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
To Kompositioner. Usign. 1995. Litografiske tryk i farver. Trykt på Brøndums Grafiske Værksted. Lysmål 23×16. Rammemål 24×33. (2)
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag