12118/115
Aage Bernhard-Frederiksen (f. Aarhus 1883, d. Skagen 1963)
Vinterparti med kirke. Sign. monogram. Olie på lærred. 59×79. Rammemål 73×93.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag