2445/​23

Dansk Louis XVI spejl i ramme af mahogni og forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 126. B. 51.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Dette emne er udgået