899/19
Harald Slott-Møller (f. København 1864, d. sst. 1937)
I skumringen. Sign. H. Slott-Møller 1899. Olie på lærred. 45×60.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag