2125/503
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
“SHAANTI BHAVATU”, 2018. Sign. og dateret på bagsiden Hornsleth 2018. Akryl på lærred. 120×120. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud