2438/676
Ole Ahlberg (f. København 1949)
Erotisk komposition. Sign. Ole Ahlberg 82, E.A. Litografi. Lysmål 39×31.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
1132737 | ||
1152397 |