2220/​24

Et par traner af støbt og delvist patineret messing. 20. årh. H. 86 og 107. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 16. maj 2022

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag