2427/717
Sigurd Swane (f. København 1879, d. Plejerup 1973)
Opstilling med gule tulipaner. Sign. monogram Ssw. Olie på lærred. 49×40,5.
Mindre krakeleringer.
Vurdering
23 bud
957668 | ||
1079396 (Autobud) | ||
957668 | ||
1079396 (Autobud) | ||
957668 | ||
1079396 | ||
966138 | ||
1079396 (Autobud) | ||
966138 | ||
1079396 (Autobud) | ||
966138 | ||
1079396 | ||
966138 | ||
1079396 | ||
966138 | ||
1079396 | ||
966138 | ||
1160237 | ||
1004055 | ||
957668 | ||
966138 | ||
957668 | ||
174739 |