2427/718
Jens-Flemming Sørensen (f. København 1933, d. Pietrasanta 2017)
Uden titel. Sign. JFS 2010. Patineret bronze. 8×13×12.
Almindelig patina. Herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
106515 | ||
907642 | ||
106515 | ||
907642 | ||
106515 | ||
907642 | ||
106515 | ||
1136317 | ||
106515 (Autobud) | ||
849940 | ||
106515 | ||
849940 (Autobud) | ||
106515 | ||
849940 | ||
106515 | ||
849940 | ||
846556 | ||
849940 | ||
846556 |