2125/44
Military kommode af massivt mahogni med synlige sinker, beslag af messing. 20. årh. H. 78. B. 80. D. 40.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag