2418/194
Kinesisk stand af huali, rektangulær form på scrollede ben. Qing 19. årh. H. 8 cm L. 36 cm B. 19 cm.
Proveniens: Dansk privatsamling
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag