763/2271
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934)
Vinterdag med spadserende foran Kongeporten til Kongens Have. Sign. Paul Fischer Jan. 1924. Olie på lærred. 54×60.
Malerier, 7. december 2006
Vurdering
Hammerslag