1920/1622
Russisk ikon med fremstilling af Kristus Pantokrator. Tempera på træpanel. 18–19. årh. 51×41,5.
Mindre krakeleringer. Restaureret.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag