12027/101
Dansk maler, 20. årh.
Marine med passagerskib. Sign. J. Reinholt. Olie på lærred. 64×47.
Behov for rensning. Krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag