12027/​101

Dansk maler, 20. årh.

Marine med passagerskib. Sign. J. Reinholt. Olie på lærred. 64×47.

Behov for rensning. Krakeleringer.

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag