Foto endnu ikke klar
883/1369
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Uden titel. Sign. P.K. 80. Akvarel og gouache på papir. Bladstørrelse 42×55
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 5. december 2018
Vurdering
Hammerslag