1626/746
Ubekendt designer
Loftslampe med ophæng og fem skærme af kobber, underskærme af glas. H. 113.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 28. juni 2016
Vurdering
Hammerslag