1411/​236

Nyklassicistisk Altona spejl i ramme af mahogni, prydet med intarsia i form af vaser, blomster og sløjfe. Ca. 1810. H. 110. B. 49.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 10. marts 2014

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

1.550 DKK
1.500 DKK