2143/565
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Elle attend”, 98. Sign. Corneille 98, XVI/L. Litografi i farver. Bladstørrelse 21×13. Uindrammet. Bog medfølger.
Original stand.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag