2124/9249
“Papier A4” taske af limegrønt læder, læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to hanke, udvendig lynlåslomme, rum med to indvendige lommer og limegrønt ruskinds for. H. 30 x B. 40 x D. 17 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Slitage på hjørner og små ridser i læderet. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag