12124/127
Signeret farvestillfotografi af den amerikanske skuespiller Martin Sheen. Dateret 1999. Fotomål 20,5×25,5. Uindrammet.
Dette er et originalt farvestillfotografi med den amerikanske skuespiller Martin Sheens autentiske signatur. Ægthedscertifikat fra PSA medfølger. PSA er en af verdens mest anerkendte autoriteter indenfor valuering og ægthedsbedømmelse af signaturer.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag