12014/36
P. C. Damborg (f. København 1801, d. sst. 1865)
En stikramme med etiket. Udskåret og forgyldt træ. Orig. ophæng. Lysmål 27,8×24/36×32.
Mindre skrammer og afslag.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud