2138/31
Ubekendt maler, 19. årh.s begyndelse
Nymfe med putto. Usigneret. Hinterglas. 31×25. Damborg-ramme.
Minimale afskalninger og ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
35 bud