2045/15
“Tintin”. Model af hajformet ubåd indeholdende Tintin og Terry. Stemplet Hergé/Moulinsart. Certifikat medfølger. L. 46 cm.
Fremstår med meget lidt alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
28 bud