2124/7548
Kristian Devantier (f. 1971)
“You're buggin' me”. Sign. på bagsiden. Kristian Devantier 2007. Olie på lærred. 70×60. Uindrammet.
Dette emne handles i fuldmoms
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag