12109/​78

To barokform putti af bemalet udskåret træ. 20. årh. H. 46 og 48. (2)

Putto med harmonika repareret på vinge.

Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021

Vur­dering

3.000–4.500 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

1.550 DKK
1.500 DKK