2443/2044
Dobbeltkapslet lommeur af 14 kt. guld. Ref. 157957. Mekanisk værk med kroneoptræk. Støvkapsel af metal. Ø 53 mm. Vægt ca. 94 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Glaskrans af metal. Glas mangler. Bagkasse lettere skæv. Graveret.
Armbåndsure, 23. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud