Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
Uden titel. Sign. Jorn 52. Olie på masonit. 22×28.
Værket er registreret på Museum Jorn, Silkeborg. Troels Andersen har venligt oplyst, at dette er et værk udført af Asger Jorn, juni 2021.
Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021