2432/1364
“Calypso” taske/mappe af sort Damier Infini læder med sølvfarvede beslag, justerbar skulderstrop, tre udvendige lommer, et lynlås rum med fem indvendige lommer og stof for. H. 29 x B. 36 x D. 9 cm. 2012.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på hjørner og bund udvendigt. Nogle lette ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
913453 |