2248/50
Et par engelske sideborde af mahogni, front med to skuffer. 20. årh. H. 65. B. 41. D. 49. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. november 2022
Vurdering
Hammerslag