2439/1581
Et sæt på ti engelske stole af mahogni med sæder betrukket med sort hestehår. 20. årh. (10)
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
913600 (Autobud) | ||
894200 | ||
913600 (Autobud) | ||
894200 | ||
913600 (Autobud) | ||
872185 | ||
913600 |