2204/644
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Figurkomposition. Sign. Freddie 78, 64/78. Litografi i farver. Lysmål 65×44.
Undersøgt i ramme. Original stand. Papiret er gledet en anelse ned bag passepartoutet.
Moderne kunst og design, 25. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
11 bud