2142/563
Stig Brøgger (f. Slagelse 1941, d. København 2021)
Komposition, 1980. Sign. på bagsiden Stig Brøgger. Olie på lærred. 58×88.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag